Online mağazamızdan gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemlerinde siparişinizin size ulaştığı günden itibaren gerekli şartların ve koşulların sağlanması durumunda ürünü 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz.

İade Şartları:

- İade etmek istediğiniz ürün kesinlikle kullanılmamış, yıpranmamış ve hasar görmemiş durumda olmalıdır. Kullanılmış, yıpranmış ve hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade edilmesi istenen ürünün ambalajı, sertifikası ve faturasının, varsa promosyonların ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

"Mesafeli Satış Sözleşmesi"nde yer alan  "Madde 15'teki" "Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler" maddesi gereğince, yatırımlık ziynet altınlar ve içerisinde yatırımlık ziynet altın bulunan takı ürünleri (bileklikler, kolyeler, küpeler) iade alınmamaktadır.

Özel sipariş ile yapılan veya değiştirilen ürünler (isteğe göre ebat ölçüsü değiştirilen, üzerine özel yazılar yazılmış olan ürünler) iade alınmamaktadır.

İade edilmek istenen ürün "Mesafeli Satış Sözleşmesi"nde yer alan Madde 9'daki "Cayma Hakkı" ve Madde 15'deki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" şartlarına uygun olmalıdır.

- İade ve değişim koşullarının sağlanması durumunda yapılacak işlemler ancak internet mağazamız tarafından gerçekleştirilmektedir.İade adresimiz:
İnönü Mahallesi Halk Caddesi No:1 Kars / Sarıkamış 

İade isteğiniz için info@yildizkuyumcusu.com mail adresine mail atmanız gerekmektedir.

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır.

Taksitli ödemelerde geri ödemeler bankalar tarafından taksitlendirilerek yapılmaktadır.

İade talebiyle gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir.